Sizden Gelenler

Anasayfa Sizden Gelenler
Burcu Çetinkaya - DoktorTakvimi.com

DoktorTakvimi Sitesindeki Hakkımızda Yapılan Tüm Yorumları Okuyun.

Kadir Aydin
Kadir Aydin
2021-12-28
2 senedir çözülmeyen daha doğrusu teşhis koyamayan doktorlarada Burcu hanımdan ders almalarını öneriyorum gerçekten çok teşekkür ediyorum Burcu hanım kariyerinizde başarılar Allah razı olsun sıkıntımızı bir günde çözdünüz çocuk sahibi olmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla Burcu hanımı ziyaret edebilirsiniz branşında bir numara .
Gülbeyaz Bulbul
Gülbeyaz Bulbul
2021-12-15
Olumsuz yorum yapıp Burcu hanımı kötülemeye çalışanlara asla itibar etmeyin .Kendisi mesleğinde en iyilerinden. Güler yüzlü, açıklayıcı ve sevecen. İki çocuğumun da sağ salim sağlıklı kucağıma veren çok başarılı bir doktor. İyiki yıllar önce yollarımız doktorumuzla kesişmiş. İyiki varsınız hocam başarılarınızın daima devamını dilerim. Sizi seviyoruz .
melike akgül
melike akgül
2021-10-20
Gebeliğimin ilk ayından beri Burcu hocama gidiyorum. Artık son haftalardayım. Gittiğim her kontrolde çok doğru bir tercih yaptığımı farkediyorum. Hem mesleki donanımının çok iyi olduğunu ve işine kendini adamış olduğunu hemen hissediyorsunuz hem de samimi candan yaklaşımı insanı çok rahatlatıyor. Sadece işimi yapayım hemen sıradaki hastaya geçeyim tavrından öylesine uzak ki kendinizi normal günlük hayattan hoş sohbet ederken bulabilirsiniz. Ekibi de aynı şekilde harika. Daha ne olsun...
Tuğba Timur
Tuğba Timur
2021-06-17
Yaşadığınız yoğun ve zorlu tempoya rağmen işinizi büyük bir özveri ve mutlulukla yaptığınız o kadar aşikar ki...samimiyetinizi her zaman içten Gülen gözlerinizi , “melekleriniz” e olan sevginizi görmemek mümkün değil ! Herkes yaptığı işi sizin kadar severek yapsa sanırım dünyada sorun kalmaz .
Nergis Sezer
Nergis Sezer
2021-06-07
Çok tatlı bi doktordur kendisi.
Ozgur Akay
Ozgur Akay
2021-06-07
Çok iyi bir doktor.

Google Haritalardaki Hakkımızda Yapılan Tüm Yorumları Okuyun.